Пакет L-Carnitine 1000 mg +екстракт од зелен чај
  • Пакет L-Carnitine 1000 mg +екстракт од зелен чај

Пакет L-Carnitine 1000 mg +екстракт од зелен чај

600 MKD
Шифра на производ: Пакет L-Carnitine 1000 mg
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Пакет од 2 x  L-Carnitine 1000 mg + екстракт од зелен чај !

Комплетна формула која помага за согорување на масти и зголемување на физичката издржливост

Растворете 1 таблета пред физичка активност.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy © 2020. UKION SHOPS