ДЕЗИНФЕКТАНТИ

ДЕЗИНФЕКТАНТИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Oksimon 15 - 10kg
ОКСИМОН 15 Течен концетрат за дезинфекција на база на активен кислород БАКТЕРИЦИД, СПОРОЦИД, ВИРУЦИД..
3.100 MKD
без ДДВ: 2.952 MKD
Oksimon 1 кг - средство за дезинфекција
ОКСИМОН 1 кг-  Течен концетрат за дезинфекција на база на активен кислород БАКТЕРИЦИД, СПО..
310 MKD
без ДДВ: 295 MKD
ОКСИМОН за подови антибактериски 1кг
Антибактериско биоразградливо средство врз база на активен кислород. Наменето за чистење, перење и д..
280 MKD
без ДДВ: 267 MKD
Oksimon детергент антибактериски 1 кг.
За перење и дезинфекција на садови, машини и опрема во домаќинства, прехрамбена индустрија, медицинс..
280 MKD
без ДДВ: 267 MKD
Oksimon Dez O3-0.5% раствор за дезинфекција ,активен кислород
Раствор за брза и ефикасна дезинфекција на рамни површини  и опрема. Биоразградливо..
200 MKD
без ДДВ: 190 MKD
Oksimon 15 - течен сапун антибактериски
Оксимон 15 течен сапун од 1 кг е наменет за миење и дезинфекција  на раце. Безбеден еколошки..
219 MKD
без ДДВ: 186 MKD

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2020. UKION SHOPS