Oksimon Dez O3-0.5% раствор за дезинфекција ,активен кислород Раствор за брза и ефикасна дезинфекција на рамни површини  и опрема. Биоразградливо средство за дезинфекција, кое дејствува врз база на активен кислород и врши ладна стерилизација. Потполно безбедно за човекот и животната средина. Ги уништува 99% од микробите.Не остава резидуи Докажан БАКТЕРОЦИД ВИРУЦИД СПОРОЦИД АЛГОЦИД ФУНГИЦИД. Дејствува за 2 минути. 100 % Активен Кислород .. Category: Product #: 1114 Regular price: 200 ден. 200 Available from: Кенди ДОО Скопје
Oksimon Dez O3-0.5% раствор за дезинфекција ,активен кислород

Oksimon Dez O3-0.5% раствор за дезинфекција ,активен кислород

200 ден.
Шифра на производ: 1114
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Раствор за брза и ефикасна дезинфекција на рамни површини  и опрема.

Биоразградливо средство за дезинфекција, кое дејствува врз база на активен кислород и врши ладна стерилизација.

Потполно безбедно за човекот и животната средина. Ги уништува 99% од микробите.Не остава резидуи

Докажан БАКТЕРОЦИД ВИРУЦИД СПОРОЦИД АЛГОЦИД ФУНГИЦИД.

Дејствува за 2 минути.

100 % Активен Кислород

Не е потребно плакнење

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2022. UKION SHOPS