Oksimon 15 - течен сапун антибактериски Оксимон 15 течен сапун од 1 кг е наменет за миење и дезинфекција  на раце. Безбеден еколошки,органски производ  врз база на активен кислород. Наменет за користење во индустрија и домаќинство. .. Category: Product #: Oksimon 15-течен сапун 1кг Regular price: 219 ден. 219 Available from: Кенди ДОО Скопје
Oksimon 15 - течен сапун антибактериски

Oksimon 15 - течен сапун антибактериски

219 ден.
Шифра на производ: Oksimon 15-течен сапун 1кг
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Оксимон 15 течен сапун од 1 кг е наменет за миење и дезинфекција  на раце.

Безбеден еколошки,органски производ  врз база на активен кислород.

Наменет за користење во индустрија и домаќинство.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2022. UKION SHOPS