ELETTRA -High Polyphenolic extra virgin маслиново масло Elettra  Premium extra virgin маслиново масло богато со полифеноли.  - Добитник на Златен медал на Dubai International Olive Oil Competition  - Добитник на Сребрен медал на  London International Olive Health Competition Вистински еликсир од природата, со регистрирани здравствени тврдења во ЕУ 432/2012 и студии направени на универзитетот во Атина. : - Помага за зголемување на целокупнио.. Category: Product #: 4330 Regular price: 1.199 ден. 1.199 Available from: Кенди ДОО Скопје
ELETTRA -High Polyphenolic extra virgin маслиново масло

ELETTRA -High Polyphenolic extra virgin маслиново масло

1.199 ден.
Шифра на производ: 4330
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Elettra  Premium extra virgin маслиново масло богато со полифеноли. 

- Добитник на Златен медал на Dubai International Olive Oil Competition 

- Добитник на Сребрен медал на  London International Olive Health Competition

Вистински еликсир од природата, со регистрирани здравствени тврдења во ЕУ 432/2012 и студии направени на универзитетот во Атина. :

- Помага за зголемување на целокупниот имунолошки систем на организмот.

- Има анти инфламаторно , антиоксидантно и anti- aging дејство.

- Природно медицинско средство кое помага за кардиоваскуларни проблеми, диабетис, леукемија како и почетна фаза на алцхајмер.

 

ПРЕПОРАЧАНА ДНЕВНА ДОЗА: 10 мл дневно 

Произведено во Грција.

Пакување : 100 мл

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2021. UKION SHOPS