Eko-Group Greenfood Мајонез веган пикантен шрирача 260гр органски .. Category: Product #: 560122 Regular price: 129 ден. 129 Available from: Кенди ДОО Скопје
Greenfood Мајонез веган  пикантен шрирача 260гр органски

Greenfood Мајонез веган пикантен шрирача 260гр органски

129 ден.
Производител: Eko-Group
Шифра на производ: 560122
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2022. UKION SHOPS