Eko-Group Greenfood Мајонез веган со кари 260гр органски Greenfood  ОРГАНСКИ Вегански Мајонез со кари Состав: состојки од органско производство: наут,сончогледово масло, сол, кари, куркума, сенф( семе од синап,вода,оцет,сол) целер, гуар гума, ксантан гума,лимонска киселина. Алергени: Семе од сусам, целер .. Category: Product #: 46921 Regular price: 135 ден. 135 Available from: Кенди ДОО Скопје
Greenfood Мајонез веган со кари 260гр органски

Greenfood Мајонез веган со кари 260гр органски

135 ден.
Производител: Eko-Group
Шифра на производ: 46921
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Greenfood  ОРГАНСКИ Вегански Мајонез со кари

Состав: состојки од органско производство: наут,сончогледово масло, сол, кари, куркума, сенф( семе од синап,вода,оцет,сол)

целер, гуар гума, ксантан гума,лимонска киселина.

Алергени: Семе од сусам, целер

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2022. UKION SHOPS