Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-14%
 Лактофлор Кидс - пробиотик за деца  1/10 кесички
СИНБИОТИК ЗА БЕБИЊА И ДЕЦА Природна поткрепа на детскиот имунитет ЕФИКАСНОСТ:  Специја..
279 MKD240 MKD
без ДДВ: 229 MKD
-16%
Perskindol Active 100 ml
PERSKINDOL ACTIVE-Решение за болки во мускулите и зглобовите Содржи етерични масла со противвос..
657 MKD550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
-16%
Perskindol Cool 100ml
Perskindol ладење гел - Прв избор при повреди  Разладувачки гел за локална употреба . Има бр..
657 MKD550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
-15%
Supravit CaMgZn+D3 1/60 таблети
·         Тројна заштита за здрави коски, коса ,кожа и нокти..
273 MKD232 MKD
без ДДВ: 221 MKD
-15%
Пробиотик Лактофлор Биоплус + Фибри 1/90 капсули
Пробиотиците се специјално култивирани добри бактерии кои допринесуваат за одржувањ..
540 MKD460 MKD
без ДДВ: 438 MKD
-9%
Стабифлекс 1/3
Стабифлекс ™ помага за одржување на здрав коскен систем ​ Помага при: ·   ..
1.259 MKD1.150 MKD
без ДДВ: 1.095 MKD
-14%
Суправит L-Carnitine 1000mg + eкстракт од зелен чај
Комбинацијата na L  Carnitine 1000 mg  со екстракт од зелен чај е докажано ефикасен во топ..
350 MKD300 MKD
без ДДВ: 286 MKD

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy © 2019. UKION SHOPS