Perskindol Active 100 ml PERSKINDOL ACTIVE-Решение за болки во мускулите и зглобовите Содржи етерични масла со противвоспалително , аналгетско и релаксирачкo дејство ; Продира брзо , без да остава мрсни траги на кожата ; Ги инхибира рецепторите на болката ; Ја инхибира синтезата на простагландин Е ; Ја активира циркулацијата и ја подобрува микроциркулацијата ; Ја помага обновата на мускулите по спорт и .. Category: Product #: Perskindol Active 100 ml Regular price: 657 ден. 657 Available from: Кенди ДОО Скопје
Perskindol Active 100 ml

Perskindol Active 100 ml

657 ден.
Шифра на производ: Perskindol Active 100 ml
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
PERSKINDOL ACTIVE-Решение за болки во мускулите и зглобовите

Содржи етерични масла со противвоспалително , аналгетско и релаксирачкo дејство ;
  • Продира брзо , без да остава мрсни траги на кожата ;
  • Ги инхибира рецепторите на болката ;
  • Ја инхибира синтезата на простагландин Е ;
  • Ја активира циркулацијата и ја подобрува микроциркулацијата ;
  • Ја помага обновата на мускулите по спорт и спортски повреди

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2021. UKION SHOPS