Замрзнато шумско овошје и диви печурки

Замрзнато шумско овошје и диви печурки

ЗАМРЗНАТО ШУМСКО ОВОШЈЕ И ДИВИ ПЕЧУРКИ ОД  СЕРТИФИЦИРАНО ПОТЕКЛО.Производител Екстра Фунги- Кочани.

ЗДРАВИ И ВКУСНИ ДЕЛИКАТЕСИ ЗА СЕМЕЈНАТА ТРПЕЗА.

 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Замрзната смрчка 250гр.
 Смрчката уште ја нарекуваат кралица на шумата.Содржи високо ниво на антиоксиданси, богата е со..
500 MKD
без ДДВ: 476 MKD
Микс шумски печурки -Лименка 780гр
Внимателно сортирани 4 вида на шумски печурки во маслиново масло. Одличен и здрав оброк за целото..
400 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Вргањ бионатурал 780гр лименка
Вргањ био натурал во лименка. Одличен и здрав оброк за целото семејство. Сертифициран производ..
399 MKD
без ДДВ: 380 MKD
Лисичарка Бионатурал 780гр лименка
Лисичарка во вода.Пакување 780гр во лименка Сертифициран производ.производител Екстра Фунги Кочан..
320 MKD
без ДДВ: 305 MKD

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy © 2020. UKION SHOPS