СУПЛЕМЕНТИ - ВИТАМИНИ И МИНЕРАЛИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Stabiflex 6/3 +transport
6 box Stabiflex +transport cost  ..
11.700 ден.
без ДДВ: 11.700 ден.
Комплет од Стабифлекс 1/3 таблети +Крема Стабифлекс
Линк до статија на Др Ортпопед Калковалиев Борислав:http://www.kendy.mk/kendy-blog/joints%20-%20pain..
1.720 ден.
без ДДВ: 1.638 ден.
Стабифлекс 1/3
Стабифлекс ™ помага за одржување на здрав коскен систем ​ Помага при: ·   ..
1.259 ден.
без ДДВ: 1.199 ден.
Perskindol Cool 100ml
Perskindol ладење гел - Прв избор при повреди  Разладувачки гел за локална употреба . Има бр..
657 ден.
без ДДВ: 557 ден.
Perskindol Active 100 ml
PERSKINDOL ACTIVE-Решение за болки во мускулите и зглобовите Содржи етерични масла со противвос..
657 ден.
без ДДВ: 557 ден.
-10%
  Пробиотик Лактофлор Биоплус + Фибри 1/60 капсули
LAKTOFLOR Bioplus ПРОБИОТИК ПОВТОРНО ДОСТАПЕН ! Сега со подобрена нова формул..
540 ден.486 ден.
без ДДВ: 463 ден.
Стабифлекс крема за болки во зглобови100 мл
СТАБИФЛЕКС –крем за зглобови 100 мл  ги ублажува симптомите на остеоартритис - најчестата муску..
470 ден.
без ДДВ: 398 ден.
Суправит L-Carnitine 1000mg + eкстракт од зелен чај
Комбинацијата na L  Carnitine 1000 mg  со екстракт од зелен чај е докажано ефикасен во топ..
350 ден.
без ДДВ: 333 ден.
dr Frei - Заштитна црна маска за лице со филтер L-XL
Производител: Medtex Swiss Ltd Ул.15 Конзервна ,Габрово Бугарија.Info@medtex-swiss.ch Сост..
360 ден.
без ДДВ: 305 ден.
dr Frei - Заштитна  маска за лице црна со FFP2 филтер XS-M
Производител: Medtex Swiss Ltd -Швајцарија Ул.15 Конзервна ,Габрово Бугарија.Info@medtex-swiss.ch..
360 ден.
без ДДВ: 305 ден.
Osteovital Forte 1000 mg
Нова формула со зголемена содржина на Калциум . Посебна комбинација на калциум, магнезиум и витам..
318 ден.
без ДДВ: 303 ден.
Supravit CaMgZn+D3 1/60 таблети
·         Тројна заштита за здрави коски, коса ,кожа и нокти..
273 ден.
без ДДВ: 260 ден.
Supravit D3 1/60 таблетки
Дејство: Витамин Д3 ја помага коскената цврстина и помага за усвојување на калциум во организмот. По..
180 ден.
без ДДВ: 171 ден.
Supravit Mg+ Vitamin B6  1/30 таблети
МАГНЕЗИУМ +Б6 1/30 таблети СЕ ПРЕПОРАЧУВА ПРИ ИНТЕНЗИВНО -ПСИХИЧКО, ЕМОЦИОНАЛНО  И ФИЗИЧКО&n..
170 ден.
без ДДВ: 162 ден.
-15%
dr Frei Пастили за грло со 20билки +Еукалиптус +Ментол
Пастилите за грло  на Dr Frei од 20 врсти на билки од Алпите Еукалиптус +Ментол помагаат за осл..
142 ден.120 ден.
без ДДВ: 115 ден.
-15%
dr Frei -Пастили за грло од 20билки + природен мед
Пастилите за грло  на Dr Frei од 20 врсти на билки од Алпите и природен мед,помагаат за ослобод..
142 ден.120 ден.
без ДДВ: 115 ден.
Supravit Mg+ B6+B12+B1
·         Го победува стресотSupravit Го победува ..
82 ден.
без ДДВ: 78 ден.

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2021. UKION SHOPS