ДОДАТОЦИ ВО ИСХРАНА

ДОДАТОЦИ ВО ИСХРАНА

          ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ДОДАТОЦИ ВО ИСХРАНА, ВИТАМИНИ И МИНЕРАЛИ ПРОИЗВЕДЕНИ ПО ЛИЦЕНЦА НА    Kendy Suisse Швајцарија                                                  

                                                                

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-17%
Комплет од Стабифлекс 1/3 таблети +Крема Стабифлекс
КОМПЛЕТНО РЕШЕНИЕ ЗА ЗДРАВИ ЗГЛОБОВИ. Комбинацијата од крем и таблети даваат подобри ефекти и рез..
1.720 ден.1.430 ден.
без ДДВ: 1.362 ден.
-9%
Стабифлекс 1/3
Стабифлекс ™ помага за одржување на здрав коскен систем ​ Помага при: ·   ..
1.259 ден.1.150 ден.
без ДДВ: 1.095 ден.
-16%
Perskindol Cool 100ml
Perskindol ладење гел - Прв избор при повреди  Разладувачки гел за локална употреба . Има бр..
657 ден.550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
-16%
Perskindol Active 100 ml
PERSKINDOL ACTIVE-Решение за болки во мускулите и зглобовите Содржи етерични масла со противвос..
657 ден.550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
-15%
Пробиотик Лактофлор Биоплус + Фибри 1/90 капсули
Пробиотиците се специјално култивирани добри бактерии кои допринесуваат за одржувањ..
540 ден.460 ден.
без ДДВ: 438 ден.
Стабифлекс крема 100 мл
СТАБИФЛЕКС –крем за зглобови 100 мл  ги ублажува симптомите на остеоартритис - најчестата муску..
470 ден.
без ДДВ: 398 ден.
-14%
Суправит L-Carnitine 1000mg + eкстракт од зелен чај
Комбинацијата na L  Carnitine 1000 mg  со екстракт од зелен чај е докажано ефикасен во топ..
350 ден.300 ден.
без ДДВ: 286 ден.
Пробиотик Лактофлор Биоплус+Фибри - 25 таблетки за шмукање
Патентирана комбинација која содржи само природни состојки и вклучува 2 уникатни штама- ..
280 ден.
без ДДВ: 267 ден.
 Лактофлор Кидс - пробиотик за деца  1/10 кесички со подарок едукативна играчка
СИНБИОТИК ЗА БЕБИЊА И ДЕЦА Природна поткрепа на детскиот имунитет ЕФИКАСНОСТ:  Специја..
279 ден.
без ДДВ: 266 ден.
Supravit CaMgZn+D3 1/60 таблети
·         Тројна заштита за здрави коски, коса ,кожа и нокти..
273 ден.
без ДДВ: 260 ден.
Osteovital Forte 1000 mg
Нова формула со зголемена содржина на Калциум . Посебна комбинација на калциум, магнезиум и витам..
67 ден.255 ден.
без ДДВ: 242 ден.
Supravit Ca+ D3 1/60 таблети
Калциумот е неопходен за за здрав коскениот систем, за нормална функција на мускулните и нервните кл..
184 ден.
без ДДВ: 175 ден.
Supravit Mg+ Vitamin B6  1/30 таблети
МАГНЕЗИУМ +Б6 1/30 таблети СЕ ПРЕПОРАЧУВА ПРИ ИНТЕНЗИВНО -ПСИХИЧКО, ЕМОЦИОНАЛНО  И ФИЗИЧКО&n..
170 ден.
без ДДВ: 162 ден.
Osteovital
 Претставува специјална комбинација од Магнезиум и Калциум, во комбинација со важните витамини,..
124 ден.
без ДДВ: 118 ден.
Supravit Mg+ B Complex
·         Го победува стресотSupravit Го победува ..
82 ден.
без ДДВ: 78 ден.

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2020. UKION SHOPS