Supravit Ca+ D3 1/60 таблети Калциумот е неопходен за за здрав коскениот систем, за нормална функција на мускулните и нервните клетки. Витамин Д3 помага за апсорпција на Калциум. Состав:   Калциум 600mg Витамин Д3 5µg .. Category: Product #: Supravit Ca+ D3 1/60 таблети Regular price: 184 ден. 184 Available from: Кенди ДОО Скопје
Supravit Ca+ D3 1/60 таблети

Supravit Ca+ D3 1/60 таблети

184 ден.
Шифра на производ: Supravit Ca+ D3 1/60 таблети
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Калциумот е неопходен за за здрав коскениот систем, за нормална функција на мускулните и нервните клетки.

Витамин Д3 помага за апсорпција на Калциум.

Состав:

 
Калциум 600mg
Витамин Д3 5µg

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2020. UKION SHOPS