Суправит L-Carnitine 1000mg + eкстракт од зелен чај Комбинацијата na L  Carnitine 1000 mg  со екстракт од зелен чај е докажано ефикасен во топењето на масти. Ослободува енергија од мастите и  ја зголемува физичката издржливост. Се препорачува за луѓе кои спортуваат и оние кои сакаат да ослабат на природен начин. Начин на употреба : 1 таблетка се раствора 30 минути пред вежбање.   .. Category: Product #: Суправит L-Carnitine 1000mg Regular price: 350 ден. 350 Available from: Кенди ДОО Скопје
Суправит L-Carnitine 1000mg + eкстракт од зелен чај

Суправит L-Carnitine 1000mg + eкстракт од зелен чај

350 ден.
Шифра на производ: Суправит L-Carnitine 1000mg
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Комбинацијата na L  Carnitine 1000 mg  со екстракт од зелен чај е докажано ефикасен во топењето на масти. Ослободува енергија од мастите и  ја зголемува физичката издржливост. Се препорачува за луѓе кои спортуваат и оние кои сакаат да ослабат на природен начин.

Начин на употреба : 1 таблетка се раствора 30 минути пред вежбање.  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2021. UKION SHOPS