Kрема од вргањ 190 gr
  • Kрема од вргањ 190 gr

Kрема од вргањ 190 gr

209 MKD
Шифра на производ: Kрема од вргањ -Екстра Фунги
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Кремата од Вргањ преставува здрав,посен и проверен деликатес кој мора да го вкусите ! Одличен за закуска како намаз на лепче, брускети.

Може да се користи и како прилог кон месо, салати, тестенини. Без конзерванси и адитиви.

Состав:  вргањ, лимонска киселина, оцет 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy © 2020. UKION SHOPS