Eko-Group Мајонез веган органски со маслинки 260гр. .. Category: Product #: Мајонез веган органски со маслинки 260 Regular price: 108 ден. 108 Available from: Кенди ДОО Скопје
Мајонез веган органски со маслинки 260гр.

Мајонез веган органски со маслинки 260гр.

108 ден.
Производител: Eko-Group
Шифра на производ: Мајонез веган органски со маслинки 260
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 3

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2021. UKION SHOPS