Органска храна

Органска  храна

Органска и био функционална храна изработена со иновативни технологии.

Природни производи за здрав, балансиран и динамичен живот.  

 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Свежо замрзнат сок од Пченична трева
СУПЕРИОРЕН ДЕТОКСИКАТОР ШТО ЈА ПРОЧИСТУВА КРВТА И ОРГАНИТЕ Со конзумирање на сокот од пченична тр..
1.000 MKD900 MKD
без ДДВ: 857 MKD

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy © 2019. UKION SHOPS