ОРГАНСКИ И БИО ПРОИЗВОДИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Свежо замрзнат сок од Пченична трева
СУПЕРИОРЕН ДЕТОКСИКАТОР ШТО ЈА ПРОЧИСТУВА КРВТА И ОРГАНИТЕ Со конзумирање на сокот од пченична тр..
1.260 ден.
без ДДВ: 1.200 ден.
Врз основа на 1 оценки.
ELETTRA -High Polyphenolic extra virgin маслиново масло
Elettra  Premium extra virgin маслиново масло богато со полифеноли.  - Добитник на Злат..
1.199 ден.
без ДДВ: 1.142 ден.
Медтартуф 480 gr. - органски мед со состав на печурката тартуф
Комплетна заштита на имунитетот и баланс на организмот!❤️ Целата недопрена природа на Кожуф плани..
830 ден.
без ДДВ: 790 ден.
Веган фалафел микс 300гр
Greenfood - Либанскиот фалафел микс нуди гастрономско искуство со вкус на Блискиот Исток.Пригответе ..
221 ден.
без ДДВ: 210 ден.
Веган кебап микс 300гр
Greenfood  Веган кебап микс е приготвен со традиционален турски зачин за кебап и наут,кој ќе ве..
221 ден.
без ДДВ: 210 ден.
Веган бургер микс 300гр - органски
Greenfood  веган бургер микс е вкусен производ, едноставен за употреба со богат вкус, кој содрж..
221 ден.
без ДДВ: 210 ден.
Greenfood Мајонез веган со кари 260гр органски
Greenfood  ОРГАНСКИ Вегански Мајонез со кари Состав: состојки од органско производство: ..
108 ден.
без ДДВ: 103 ден.
Greenfood Органски веган сос- Thousand Island 250гр
  Thousand Islands дресинг е популарен дресинг за салата, именувано по регионот Thous..
100 ден.
без ДДВ: 95 ден.
Greenfood Органски веган сос -  Caesar 250гр
Со цел да се понуди поздрава алтернатива, Greenfood  го  усовршува најпознатиот дресинг за..
100 ден.
без ДДВ: 95 ден.
Greenfood Asian Sweet & Chili сос 250гр
Greenfood  sweet chili sauce кој потекнува од Aзијa, денеска се конзумира и ужива нас..
95 ден.
без ДДВ: 90 ден.

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2021. UKION SHOPS