Ајвар органски пикант 250гр. .. Category: Product #: Ајвар органски пикант 250гр Regular price: 153 ден. 153 Available from: Кенди ДОО Скопје
Ајвар органски пикант 250гр.

Ајвар органски пикант 250гр.

153 ден.
Шифра на производ: Ајвар органски пикант 250гр
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 3

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2022. UKION SHOPS