Eko-Group Greenfood Asian Sweet & Chili сос 250гр Greenfood  sweet chili sauce кој потекнува од Aзијa, денеска се конзумира и ужива насекаде во светот . Според строгата политика за шеќер, традиционалната рецепта е модифицирана со употреба на агаве сируп и стевија за да се постигне благиот вкус.  .. Category: Product #: 46891 Regular price: 135 ден. 135 Available from: Кенди ДОО Скопје
Greenfood Asian Sweet & Chili сос 250гр

Greenfood Asian Sweet & Chili сос 250гр

135 ден.
Производител: Eko-Group
Шифра на производ: 46891
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Greenfood  sweet chili sauce кој потекнува од Aзијa, денеска се конзумира и ужива насекаде во светот . Според строгата политика за шеќер, традиционалната

рецепта е модифицирана со употреба на агаве сируп и стевија за да се постигне благиот вкус. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2022. UKION SHOPS