Eko-Group Greenfood Органски веган сос - Caesar 250гр Со цел да се понуди поздрава алтернатива, Greenfood  го  усовршува најпознатиот дресинг за салата Цезар , правејки го веган. Изготвен од наут се задржува автентичниот вкус, со  кремава структура  и вкусен освежувачки вкус. .. Category: Product #: 568287 Regular price: 135 ден. 135 Available from: Кенди ДОО Скопје
Greenfood Органски веган сос -  Caesar 250гр

Greenfood Органски веган сос - Caesar 250гр

135 ден.
Производител: Eko-Group
Шифра на производ: 568287
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Со цел да се понуди поздрава алтернатива, Greenfood  го  усовршува најпознатиот дресинг за салата Цезар , правејки го веган.

Изготвен од наут се задржува автентичниот вкус, со  кремава структура  и вкусен освежувачки вкус.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2022. UKION SHOPS