Eko-Group Хумус органски со маслинка 200гр .. Category: Product #: Хумус органски со маслинка 200гр Regular price: 96 ден. 96 Available from: Кенди ДОО Скопје
Хумус органски со маслинка 200гр

Хумус органски со маслинка 200гр

96 ден.
Производител: Eko-Group
Шифра на производ: Хумус органски со маслинка 200гр
Достапност (кол. на залиха): In Stock
Количина:
Овај производ има минимална количина од 3

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2021. UKION SHOPS