Органски веган крекер индиски орев и ким-Seed of life Органски сирови крекери - Wise crackers organic, vegan, raw, gluten free Sostav:  Ким и индиски ореви: ленено семе, сончогледово семе, индиски ореви, ким, морска сол, црн бибер, куркума и јаболков оцет. сите состојки се од органско потекло.  Крекерите се идеална храна за Вашето секојдневие. Сировите и полни со живот крекери ви даваат вистински здрава исхрана без да изгубите драго.. Category: Product #: 4331 Regular price: 80 ден. 80 Available from: Кенди ДОО Скопје
Органски веган крекер индиски орев и ким-Seed of life

Органски веган крекер индиски орев и ким-Seed of life

80 ден.
Шифра на производ: 4331
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Органски сирови крекери - Wise crackers organic, vegan, raw, gluten free

Sostav: 

 • Ким и индиски ореви: ленено семе, сончогледово семе, индиски ореви, ким, морска сол, црн бибер, куркума и јаболков оцет.
 • сите состојки се од органско потекло. 

  Крекерите се идеална храна за Вашето секојдневие. Сировите и полни со живот крекери ви даваат вистински здрава исхрана без да изгубите драгоцено време.

  Тие се совршени за здрава закуска сами по себе, како додаток на салати, супи, сендвичи или пак како основа за вашите омилени намази.

 • Сирови крекери, нежно дехидрирани под 46 ° C
 • Природно богати со растителни влакна
 • Совршена алтернатива на пекарски производи, без глутенски и палео диети
 • Природни, без глутен, без соја, млечни производи, без додаден шеќер, без скроб или конзерванси

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

 • +389 2 3118 140
 • +389 2 3118 140
 • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2022. UKION SHOPS