Eko-Group Веган бургер микс 300гр - органски Greenfood  веган бургер микс е вкусен производ, едноставен за употреба со богат вкус, кој содржи  протеини и фибри од растенија.  Полузготвен и спремен за употреба  како замена за мелено месо. Едноставно отворете ја теглата, оформетеја смесата и печете ја  на скара ,рерна или во тавче. Состав: состојки од органско производство:грав, наут,куркума,ким,пиперка, сончогледово масло, лимонска к.. Category: Product #: 68379 Regular price: 231 ден. 231 Available from: Кенди ДОО Скопје
Веган бургер микс 300гр - органски

Веган бургер микс 300гр - органски

231 ден.
Производител: Eko-Group
Шифра на производ: 68379
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Greenfood  веган бургер микс е вкусен производ, едноставен за употреба со богат вкус, кој содржи  протеини и фибри од растенија. 

Полузготвен и спремен за употреба  како замена за мелено месо. Едноставно отворете ја теглата, оформетеја смесата и печете ја 

на скара ,рерна или во тавче.

Состав: состојки од органско производство:грав, наут,куркума,ким,пиперка, сончогледово масло, лимонска киселина

лук,кромид

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2022. UKION SHOPS