Eko-Group Веган фалафел микс 300гр Greenfood - Либанскиот фалафел микс нуди гастрономско искуство со вкус на Блискиот Исток.Пригответе посебни јадење за неколку минути. Едноставно отворете ја теглата, оформетеја смесата и печете ја на скара ,рерна или во тавче. .. Category: Product #: 68386 Regular price: 231 ден. 231 Available from: Кенди ДОО Скопје
Веган фалафел микс 300гр

Веган фалафел микс 300гр

231 ден.
Производител: Eko-Group
Шифра на производ: 68386
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Greenfood - Либанскиот фалафел микс нуди гастрономско искуство со вкус на Блискиот Исток.Пригответе посебни јадење за неколку минути.

Едноставно отворете ја теглата, оформетеја смесата и печете ја на скара ,рерна или во тавче.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2022. UKION SHOPS