Eko-Group Органски веган намаз со вкус на телешка паштета .. Category: Product #: 202 Regular price: 89 ден. 89 Available from: Кенди ДОО Скопје
Органски веган намаз со вкус на телешка паштета

Органски веган намаз со вкус на телешка паштета

89 ден.
Производител: Eko-Group
Шифра на производ: 202
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2022. UKION SHOPS