ПАКЕТИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ИМУНО ПАКЕТ // : Медтартуф+ Сок од пченична трева+Лактофлор+Витамин Ц+ Замрзната боровинка 1кг
ПАКЕТ ОД ПРИРОДНИ ПРОИЗВОДИ ЗА БУСТИРАЊЕ НА ИМУНИТЕТОТ ЗА  1 месец :  - 1 Мед..
2.920 ден.
без ДДВ: 2.781 ден.
ДЕЛИКАТЕСЕН ПАКЕТ ОД ПЕЧУРКИ
ВКУСЕН ДЕЛИКАТЕСЕН ПАКЕТ ОД ПЕЧУРКИ  ЗА ВИСТИНСКИТЕ ГУРМАНИ И ПОБОРНИЦИТЕ ПО КВАЛИТЕТНА И ЗД..
1.731 ден.
без ДДВ: 1.649 ден.
ВИТАМИНСКИ МИКС -12 pcs
КОМБИНАЦИЈА НА SUPRAVIT  ВИТАМИНИ ЗА  ЦЕЛОТО СЕМЕЈСТВО! - Суправит CaMgZn+D3+C ..
936 ден.
без ДДВ: 891 ден.

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2021. UKION SHOPS