ДЕЛИКАТЕСЕН ПАКЕТ ОД ПЕЧУРКИ ВКУСЕН ДЕЛИКАТЕСЕН ПАКЕТ ОД ПЕЧУРКИ  ЗА ВИСТИНСКИТЕ ГУРМАНИ И ПОБОРНИЦИТЕ ПО КВАЛИТЕТНА И ЗДРАВА ХРАНА. Сите производи се сертифицирани. 1 тегличка Лисичарка бионатурал 290gr 1 тегличка Вргањ во маслиново премиум 290гр 2 теглички Крема од вргањ .натурал и пикант Сув вргањ 80гр Шумски микс 780 гр  .. Category: Product #: 2 Regular price: 1.731 ден. 1.731 Available from: Кенди ДОО Скопје
ДЕЛИКАТЕСЕН ПАКЕТ ОД ПЕЧУРКИ

ДЕЛИКАТЕСЕН ПАКЕТ ОД ПЕЧУРКИ

1.731 ден.
Шифра на производ: 2
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

ВКУСЕН ДЕЛИКАТЕСЕН ПАКЕТ ОД ПЕЧУРКИ  ЗА ВИСТИНСКИТЕ ГУРМАНИ И ПОБОРНИЦИТЕ ПО

КВАЛИТЕТНА И ЗДРАВА ХРАНА. Сите производи се сертифицирани.

1 тегличка Лисичарка бионатурал 290gr

1 тегличка Вргањ во маслиново премиум 290гр

2 теглички Крема од вргањ .натурал и пикант

Сув вргањ 80гр

Шумски микс 780 гр 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2021. UKION SHOPS