ИМУНО ПАКЕТ // : Медтартуф+ Сок од пченична трева+Лактофлор+Витамин Ц+ Замрзната боровинка 1кг ПАКЕТ ОД ПРИРОДНИ ПРОИЗВОДИ ЗА БУСТИРАЊЕ НА ИМУНИТЕТОТ ЗА  1 месец :  - 1 Медтартуф 480 гр -  Употреба : 2 лажички дневно - 1 Сок од пченична трева 60коцки - Употреба:  2-3 коцки,растворени во малку вода, сок од лимон или додадете ги во смуди. - Замрзната боровинка 1кг -Природен антиоксиданс  - 2 Суправит витамин Ц 180мг -  Употреба:3 таблети днавно  - 1 Лактофлор Биоплус +.. Category: Product #: 1 Regular price: 2.920 ден. 2.920 Available from: Кенди ДОО Скопје
ИМУНО ПАКЕТ // : Медтартуф+ Сок од пченична трева+Лактофлор+Витамин Ц+ Замрзната боровинка 1кг

ИМУНО ПАКЕТ // : Медтартуф+ Сок од пченична трева+Лактофлор+Витамин Ц+ Замрзната боровинка 1кг

2.920 ден.
Шифра на производ: 1
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

ПАКЕТ ОД ПРИРОДНИ ПРОИЗВОДИ ЗА БУСТИРАЊЕ НА ИМУНИТЕТОТ ЗА  1 месец : 

- 1 Медтартуф 480 гр

Употреба : 2 лажички дневно

- 1 Сок од пченична трева 60коцки -

Употреба:  2-3 коцки,растворени во малку вода, сок од лимон или додадете ги во смуди.

Замрзната боровинка 1кг -Природен антиоксиданс 

- 2 Суправит витамин Ц 180мг 

Употреба:3 таблети днавно 

- 1 Лактофлор Биоплус +Фибри - СИМБИОТИК ЗА ОБНОВА НА ЦРЕВНАТА ФЛОРА И ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА ИМУНИТЕТ

 Употреба: 2 капсули дневно 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2021. UKION SHOPS