ВИТАМИНСКИ МИКС -12 pcs КОМБИНАЦИЈА НА SUPRAVIT  ВИТАМИНИ ЗА  ЦЕЛОТО СЕМЕЈСТВО! - Суправит CaMgZn+D3+C - 3 туби -Суправит ACE +Zinc Selen - 3 туби -Суправит Магнезиум + Б комплекс - 3 туби -Суправит Мулти витамини +Биотин - 3 туби  SupraVIT Безбедни и чисти витамини произведени по Швајцарска лиценца. .. Category: Product #: 3 Regular price: 936 ден. 936 Available from: Кенди ДОО Скопје
ВИТАМИНСКИ МИКС -12 pcs

ВИТАМИНСКИ МИКС -12 pcs

936 ден.
Шифра на производ: 3
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

КОМБИНАЦИЈА НА SUPRAVIT  ВИТАМИНИ ЗА 

ЦЕЛОТО СЕМЕЈСТВО!

- Суправит CaMgZn+D3+C - 3 туби

-Суправит ACE +Zinc Selen - 3 туби

-Суправит Магнезиум + Б комплекс - 3 туби

-Суправит Мулти витамини +Биотин - 3 туби

 SupraVIT Безбедни и чисти витамини произведени по Швајцарска лиценца.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2021. UKION SHOPS