Extra Fungi Вргањ во маслиново 780гр Вргањ био натурал во лименка. Одличен и здрав оброк за целото семејство. Сертифициран производ.Производител Екстра Фунги .. Category: Product #: Вргањ во маслиново 780гр лименка Regular price: 399 ден. 399 Available from: Кенди ДОО Скопје
Вргањ во маслиново 780гр

Вргањ во маслиново 780гр

399 ден.
Производител: Extra Fungi
Шифра на производ: Вргањ во маслиново 780гр лименка
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Вргањ био натурал во лименка.

Одличен и здрав оброк за целото семејство.

Сертифициран производ.Производител Екстра Фунги

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2021. UKION SHOPS