Extra Fungi Замрзната боровинка органска 300гр. .. Category: Product #: Замрзната боровинка органска 300гр. Regular price: 181 ден. 181 Available from: Кенди ДОО Скопје
Замрзната боровинка органска 300гр.

Замрзната боровинка органска 300гр.

181 ден.
Производител: Extra Fungi
Шифра на производ: Замрзната боровинка органска 300гр.
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2021. UKION SHOPS