Трифулато од вргањ 190 gr

Трифулато од вргањ 190 gr

176 MKD
Шифра на производ: екстра фунги
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Трифулато од вргањ преставува здрав, посен и сертифициран деликатес по италијанска рецепта.

Погоден да се конзумира како самостојно мезе и како додаток во тестенини, салати, месо/риба.

Состав: сертифициран вргањ, оцет, лимон, маслинов зејтин

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy © 2020. UKION SHOPS