Kendy Ltd

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Supravit D3 1/60 таблетки
Дејство: Витамин Д3 ја помага коскената цврстина и помага за усвојување на калциум во организмот. По..
180 ден.
без ДДВ: 171 ден.
Supravit Mg+ B6+B12+B1
·         Го победува стресотSupravit Го победува ..
82 ден.
без ДДВ: 78 ден.
Стабифлекс крема за болки во зглобови100 мл
СТАБИФЛЕКС –крем за зглобови 100 мл  ги ублажува симптомите на остеоартритис - најчестата муску..
470 ден.
без ДДВ: 398 ден.

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2021. UKION SHOPS