Вргањ во маслиново масло 190 гр

Вргањ во маслиново масло 190 гр

176 MKD
Шифра на производ: екстра фунги
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Вргањ во маслиново масло е деликатес за  вистинските гурмани, произведен по италијанска рецептура.

Здрава, посна закуска која е одличен прилог кон месо,салати, тестенини.

Состав: сертифициран вргањ, оцет, маслинов зејтин

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy © 2020. UKION SHOPS