Extra Fungi Замрзната капина органска 300гр .. Category: Product #: 7169 Regular price: 87 ден. 87 Available from: Кенди ДОО Скопје
Замрзната капина органска 300гр

Замрзната капина органска 300гр

116 ден.87 ден.
Производител: Extra Fungi
Шифра на производ: 7169
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2022. UKION SHOPS