Extra Fungi Замрзната смрчка 250гр.  Смрчката уште ја нарекуваат кралица на шумата.Содржи високо ниво на антиоксиданси, богата е со влакна ,витамини и минерали.                                                               Одличен деликатес кој ги буди сите сетила. Се приготвува најлесно со малку бибер и путер. Прилог за месо и риба.                                                               Пакување : 250гр. .. Category: Product #: Замрзната смрчка 250гр Regular price: 500 ден. 500 Available from: Кенди ДОО Скопје
Замрзната смрчка 250гр.

Замрзната смрчка 250гр.

500 ден.
Производител: Extra Fungi
Шифра на производ: Замрзната смрчка 250гр
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

 Смрчката уште ја нарекуваат кралица на шумата.Содржи високо ниво на антиоксиданси, богата е со влакна ,витамини и минерали.

                                                              Одличен деликатес кој ги буди сите сетила. Се приготвува најлесно со малку бибер и путер. Прилог за месо и риба. 

                                                             Пакување : 250гр.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2022. UKION SHOPS