Extra Fungi

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Вргањ во маслиново 780гр
Вргањ био натурал во лименка. Одличен и здрав оброк за целото семејство. Сертифициран производ..
399 ден.
без ДДВ: 380 ден.
Вргањ премиум  во  маслиново 290гр п
Премиум вргањ во маслиново масло. ..
560 ден.
без ДДВ: 533 ден.
-30%
Замрзнат шумски микс- овошје 1 кг
ШУМСКИ МИКС СОДРЖИ ДИВИ ЈАГОДИ, МАЛИНИ, БОРОВИНКИ И КАПИНИ. Пакување 1 кг ..
368 ден.256 ден.
без ДДВ: 244 ден.
-20%
Замрзната смрчка 250гр.
 Смрчката уште ја нарекуваат кралица на шумата.Содржи високо ниво на антиоксиданси, богата е со..
500 ден.400 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Лисичарка Бионатурал 780гр
Лисичарка во вода.Пакување 780гр во лименка Сертифициран производ.производител Екстра Фунги Кочан..
320 ден.
без ДДВ: 305 ден.

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2021. UKION SHOPS