Потребна ви е помош?
+389 2 3118140

ОРГАНСКИ ПРОИЗВОДИ

Органско пире од јаболко, слива и ориз 100 гр. ..
75 ден.
Повеќе

Органско пире од јаболко и банана 100 гр. Одлична ужинка за бебиња и деца  ..
75 ден.
Повеќе

Органско пире од круша 100 гр. Одлична ужинка за бебиња и мали дечиња. ..
75 ден.
Повеќе

Органски интегрални шпагети 500 гр Произведени во Италија ..
129 ден.
Повеќе

Органски производ. Рецепт само од зеленчуци, мала количина сол, без гриз,без масло и додадени вкусови.  Без бои, конзерванси и ГМО.БЕЗГЛУТЕН  Се препорачува од 4ти/6ти месец ,според мислењето на пе..
133 ден.
Повеќе

..
149 ден.
Повеќе

Органско пире од јаболко, слива и бисквита  2*80 гр Погодно за над 6 месеци. Состав: пире од јабокло (43%),пире од слива (43%)мелена бисквита( 8% пченично брашно58%, од кои 4,6% во крајниот произво..
150 ден.
Повеќе

ТOMATO SAUCE with VEGETABLES Органско пире од домат и зеленчук СЕ употребува од 6ти /8 ми месец , според мислење на педијатар Состав Доматно пире* 63%, зеленчук* 20% (морков* 11%, тиквички* 5..
150 ден.
Повеќе

Органско пире од леќа, морков и тиква 2*80гр Состав: вода,дехидрирана леќа(27%), морков (11%),тиква (11%)  Органски производ БЕЗ ГЛУТЕН  Погодно за бебиња над  6 месеци со консултација на пед..
150 ден.
Повеќе

Органско пире од рикота сирење, морков и тиквичка погодна за над 4 / 6 месеци Состав: вода,рикота (20%)протеин*,млеко*, сол,регулатор на киселоста:( лактозна киселина ),тиквички (15%) морков(15%..
150 ден.
Повеќе

..
179 ден.
Повеќе

Органски безглутенски шпагети од ориз и пченка 250гр. Произведени во Италија. ..
180 ден.
Повеќе

..
220 ден.
Повеќе

Веган крем од само 4 состојки :какао, маслиново масло, грав и кафеав шеќер. ..
260 ден.
Повеќе

За нашето Панетоне ја избравме класичната верзија на италијанската традиционална слатка пекара, со суво грозје и карамелизирана кора од портокал, додека за тестото користиме само кисело тесто и пченич..
700 ден.
Повеќе

Органско екстра девствено маслиново масло 750мл Произведено во Италија ..
980 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 40 од 41 (2 страни)