ОРГАНСКИ ПРОИЗВОДИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Масло од афион
Маслото од афион е богато со омега 6 и омега 9 незаситени масни киселини. Семките од афион се бог..
2.400 ден.
без ДДВ: 2.286 ден.
Органски веган крем од какао 18гр
Веган крем од само 4 состојки :какао, маслиново масло, грав и кафеав шеќер. ..
231 ден.
без ДДВ: 220 ден.

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2023. UKION SHOPS