Медтартуф грне 330гр

Медтартуф грне 330гр

1.500 ден.
Шифра на производ: Медтартуф грне 330гр
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 12

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Медтартуф грне 330гр .. Category: Product #: Медтартуф грне 330гр Regular price: 1.500 ден. 1.500
Available from: Кенди ДОО Скопје

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2023. UKION SHOPS