dr Frei -Пастили за грло од 20билки + природен мед

dr Frei -Пастили за грло од 20билки + природен мед

142 ден.85 ден.
Шифра на производ: 800
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Пастилите за грло  на Dr Frei од 20 врсти на билки од Алпите и природен мед,помагаат за ослободување од болки

во грлото, смирување на кашлица и надразнето грло.  Произведени по традиционална швајцарска метода 

Употреба: Постепено се растопува 1 бонбона на секои 2-3 часа или доколку поинаку не препорача доктор.

Производител: Доктор Мед - Швајцарија

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
dr Frei -Пастили за грло од 20билки + природен мед Пастилите за грло  на Dr Frei од 20 врсти на билки од Алпите и природен мед,помагаат за ослободување од болки во грлото, смирување на кашлица и надразнето грло.  Произведени по традиционална швајцарска метода  Употреба: Постепено се растопува 1 бонбона на секои 2-3 часа или доколку поинаку не препорача доктор. Производител: Доктор Мед - Швајцарија   .. Category: Product #: 800 Regular price: 85 ден. 142
85
Available from: Кенди ДОО Скопје

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2022. UKION SHOPS