dr Frei Пастили за грло со 20билки +Еукалиптус +Ментол

dr Frei Пастили за грло со 20билки +Еукалиптус +Ментол

142 ден.85 ден.
Шифра на производ: 801
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Пастилите за грло  на Dr Frei од 20 врсти на билки од Алпите Еукалиптус +Ментол помагаат за ослободување од болки

во грлото, кашлица и ослободување на затнат нос..  Произведени по традиционална швајцарска метода 

Употреба: Постепено се растопува 1 бонбона на секои 2-3 часа или доколку поинаку не препорача доктор.

Производител: Доктор Мед - Швајцарија

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
dr Frei Пастили за грло со 20билки +Еукалиптус +Ментол Пастилите за грло  на Dr Frei од 20 врсти на билки од Алпите Еукалиптус +Ментол помагаат за ослободување од болки во грлото, кашлица и ослободување на затнат нос..  Произведени по традиционална швајцарска метода  Употреба: Постепено се растопува 1 бонбона на секои 2-3 часа или доколку поинаку не препорача доктор. Производител: Доктор Мед - Швајцарија .. Category: Product #: 801 Regular price: 85 ден. 142
85
Available from: Кенди ДОО Скопје

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2022. UKION SHOPS