Потребна ви е помош?
+389 2 3118140

BOX 2

1.387 ден.
  • Шифра:889
  • Достапност:На залиха

TAРТУФО  ПАКЕТ  СО ГУРМЕТ ПРОИЗВОДИ ОД ИТАЛИЈАНСКАТА КУЈНА

 ПАКЕТОТ  СОДРЖИ :

- ТАРТУФАТА САЛСА 

- СУВ ТАРТУФ 6гр

- МАСЛО ОД ЦРН ТАРТУФ 100 мл

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар