BOX 2

BOX 2

1.387 ден.
Шифра на производ: 889
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

TAРТУФО  ПАКЕТ  СО ГУРМЕТ ПРОИЗВОДИ ОД ИТАЛИЈАНСКАТА КУЈНА

 ПАКЕТОТ  СОДРЖИ :

- ТАРТУФАТА САЛСА 

- СУВ ТАРТУФ 6гр

- МАСЛО ОД ЦРН ТАРТУФ 100 мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

BOX 2 TAРТУФО  ПАКЕТ  СО ГУРМЕТ ПРОИЗВОДИ ОД ИТАЛИЈАНСКАТА КУЈНА  ПАКЕТОТ  СОДРЖИ : - ТАРТУФАТА САЛСА  - СУВ ТАРТУФ 6гр - МАСЛО ОД ЦРН ТАРТУФ 100 мл .. Category: Product #: 889 Regular price: 1.387 ден. 1.387
Available from: Кенди ДОО Скопје

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2022. UKION SHOPS