Osteovital Forte 1000 mg Нова формула со зголемена содржина на Калциум . Посебна комбинација на калциум, магнезиум и витамини кои помагаат  за одржување на  коскената структура.     Препорачано: Помага за одржување на здрав коскен систем .   Калциум 1000mg Витамин В6 6.0mg Витамин C 120.0mg Витамин D3 10.00µg (400 IU) Витамин K1 .. Category: Product #: Osteovital Forte 1000 mg Regular price: 223 ден. 223 Available from: Кенди ДОО Скопје
Osteovital Forte 1000 mg

Osteovital Forte 1000 mg

318 ден.223 ден.
Шифра на производ: Osteovital Forte 1000 mg
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Нова формула со зголемена содржина на Калциум .

Посебна комбинација на калциум, магнезиум и витамини кои помагаат  за одржување на  коскената структура.

 

 

Препорачано: Помага за одржување на здрав коскен систем .

 

Калциум 1000mg
Витамин В6 6.0mg
Витамин C 120.0mg
Витамин D3 10.00µg (400 IU)
Витамин K1 60µg
Магнезиум 60mg
Пребиотик 100mg

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2021. UKION SHOPS