ЕКОЛОШКИ СРЕДСТВА ЗА ЧИСТЕЊЕ И ДЕЗИНФЕКЦИЈА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Oksimon 15 - 10kg- КОНЦЕТРАТ ЗА ДЕЗИНФЕКЦИЈА ОД АКТИВЕН КИСЛОРОД
ОКСИМОН 15 Течен концетрат за дезинфекција на база на активен кислород БАКТЕРИЦИД, СПОРОЦИД, ВИРУЦИД..
3.100 ден.
без ДДВ: 2.952 ден.
ОКСИМОН за подови антибактериски,активен кислород 1кг
ОКСИМОН ЗА ПОДОВИ  Е НАМЕНЕТ ЗА   ПЕРЕЊЕ И ДЕЗИНФЕКЦИЈА НА СИТЕ ВИДОВИ ПОДНИ ПОВ..
280 ден.
без ДДВ: 267 ден.
Oksimon детергент антибактериски,активен кислород 1 кг.
ОКСИМОН ДЕТЕРГЕНТ Е НАМЕНЕТ ЗА  РАЧНО ПЕРЕЊЕ И ДЕЗИНФЕКЦИЈА НА САДОВИ,МАШИНИ И ОПРЕМА. ..
280 ден.
без ДДВ: 267 ден.
Oksimon Dez O3-0.5% раствор за дезинфекција ,активен кислород
Раствор за брза и ефикасна дезинфекција на рамни површини  и опрема. Биоразградливо..
200 ден.
без ДДВ: 190 ден.
Oksimon 15 - течен сапун антибактериски
Оксимон 15 течен сапун од 1 кг е наменет за миење и дезинфекција  на раце. Безбеден еколошки..
219 ден.
без ДДВ: 186 ден.

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2023. UKION SHOPS