Потребна ви е помош?
+389 2 3118140

ВИТАМИНИ И ДОДАТОЦИ ВО ИСХРАНА

..
76 ден.
Повеќе

..
80 ден.
Повеќе

..
90 ден.
Повеќе

·         Го победува стресотSupravit Го победува стресот   Пробај : Кога имаш потреба од енергија за умот и телото   ..
90 ден.
Повеќе

Суправит Актив + Ку10 за активен динамичен начин на живот. Ја ревитализира енергијата на организмот.  Комбинација на витамини и минерали е неопходна кога се води динамичен начин на живот, за време ..
134 ден.
Повеќе

Хербални пастили од 20 планински билки, збогатени со Еукалиптус и Мента.Против болно грло, затнат нос и сува кашлица.Произведено од Swiss Energy -Швајцарија12 пастили во кутија ..
145 ден.
Повеќе

Хербални пастили од 20 планински билки, збогатени со Жалфија.Против болно грло, затнат нос и сува кашлица.Произведено од Swiss Energy -Швајцарија12 пастили во кутија ..
145 ден.
Повеќе

Хербални пастили од 20 планински билки, збогатени со природен планински медПротив болно грло, затнат нос и сува кашлица.Произведено од Swiss Energy -Швајцарија12 пастили во кутија ..
145 ден.
Повеќе

Хербални пастили од 20 планински билки, збогатени со природен планински медПротив болно грло, затнат нос и сува кашлица.Произведено од Swiss Energy -Швајцарија12 пастили во кутија Може да ги конзумира..
145 ден.
Повеќе

МАГНЕЗИУМ +Б6 1/30 таблети СЕ ПРЕПОРАЧУВА ПРИ ИНТЕНЗИВНО -ПСИХИЧКО, ЕМОЦИОНАЛНО  И ФИЗИЧКО ОПТЕРЕТУВАЊЕ, ПРИ СТРЕС И МУСКУЛНИ КРАМПИ Магнезиумот е минерал кој допринесува за: Нормално функ..
240 ден.
Повеќе

Lactoflor BioPlus – таблетки СЕКОЈДНЕВНА ГРИЖА ЗА ИМУНИТЕТ И ЦРЕВНО ЗДРАВЈЕ НЕУТРАЛИЗИРАЊЕ НА ЛОШИТЕ БАКТЕРИИ УШТЕ ВО УСНАТА ШУПЛИНА Секоја таблетка содржи: 1 милијарда  активни ..
300 ден.
Повеќе

·         Тројна заштита за здрави коски, коса ,кожа и нокти. ·         Калциумот е неопходен за изградување на коскениот систем.Магнезиумот помага за нормалана функција на мускулните и нервните кл..
308 ден.
Повеќе

Производител: Medtex Swiss Ltd -Швајцарија Ул.15 Конзервна ,Габрово Бугарија.Info@medtex-swiss.ch Состав:Ламинирана 3 Д полиуретанова пена,98% полиестер,2% валваза издишување, лента за фиксирање..
360 ден.
Повеќе

Производител: Medtex Swiss Ltd Ул.15 Конзервна ,Габрово Бугарија.Info@medtex-swiss.ch Состав:Ламинирана 3 Д полиуретанова пена, 98% полиестер,2% валваза издишување, лента за фиксирање око..
360 ден.
Повеќе

Нова формула со зголемена содржина на Калциум . Посебна комбинација на калциум, магнезиум и витамини кои помагаат  за одржување на  коскената структура.     Препорачано: Помага за одржувањ..
415 ден.
Повеќе

ПАКЕТ ОД 2 КРЕМИ СТАБИФЛЕКС ЗА ЗГЛОБОВИ 100 МЛ , ПО ЦЕНА ОД 1.Одличниот состав од 4 активни компоненти : Глукозамин, Хондроитн, МСМ, Екстракт од Ѓумбир, надополнети со Камфор и Хијалуронскакиселина; п..
500 ден.
Повеќе

СТАБИФЛЕКС –крем за зглобови 100 мл  ги ублажува симптомите на остеоартритис - најчестата мускулно-скелетна болест. Има корисен ефект врз болки во зглобовите, вкочанетост, намален волумен на движење и..
505 ден.
Повеќе

PERSKINDOL ACTIVE-Решение за болки во мускулите и зглобовите Содржи етерични масла со противвоспалително , аналгетско и релаксирачкo дејство ; Продира брзо , без да остава мрсни траги на кожа..
657 ден.
Повеќе

Perskindol ладење гел - Прв избор при повреди  Разладувачки гел за локална употреба . Има брзо смирувачко дејство во рамките на 5-10 мин - активација на поидните рецептори . Го намалува отокот  ..
660 ден.
Повеќе

LAKTOFLOR Bioplus ПРОБИОТИК ПОВТОРНО ДОСТАПЕН ! Сега со подобрена нова формула од 6 милиарди активни бактерии,  7 посебно одбрани штама на бактерии и DR капсули кои  овозможуваа..
600 ден.
Повеќе

Витамински лижавчиња за деца.Пакување 50 лижавчињаПрепорачана доза: 4 лижавчиња дневно..
700 ден.
Повеќе

Витамински лижавчиња за деца.Пакување 50 лижавчињаВкус на портокал4 лижавчиња дневно..
700 ден.
Повеќе

ЛАКТОФЛОР УРОБИОТИК ФОРТЕ  ЗА ПРИРОДНА ГРИЖА НА УРИНАРНИОТ ТРАКТСИНЕРГИЧНА КОМБИНАЦИЈА НА ПРОБИОТИК, D-МАНОЗА и БРУСНИЦА.D-маноза на ефективен начин помага во природниот процес на чистење на уринарнио..
950 ден.
Повеќе

Стабифлекс ™ помага за одржување на здрав коскен систем ​ Помага при: ·         болки во зглобовите , ·         вкочанетост , ·         намален обем на движење ·         и постепена ..
1.259 ден.
Повеќе

Линк до статија на Др Ортпопед Калковалиев Борислав:http://www.kendy.mk/kendy-blog/joints%20-%20pain%20-%20zglobovi.html КОМПЛЕТНО РЕШЕНИЕ ЗА ЗДРАВИ ЗГЛОБОВИ. Комбинацијата од крем и таблети дав..
1.500 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 26 од 26 (1 страни)