GIFT BOX

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BOX 5
ПАКЕТОТ СОДРЖИ  - ЕЛЕТТРА МАСЛИНОВО МАСЛО СО ПОЛИФЕНОЛИ 100 мл - МАСЛИНОВО МАСЛО ОД ЦРН Т..
1.451 ден.
без ДДВ: 1.382 ден.
BOX 2
TAРТУФО  ПАКЕТ  СО ГУРМЕТ ПРОИЗВОДИ ОД ИТАЛИЈАНСКАТА КУЈНА  ПАКЕТОТ  СОД..
1.387 ден.
без ДДВ: 1.321 ден.
BOX 6
ПАКЕТОТ СОДРЖИ ЕЛЕТТРА МАСЛИНОВО МАСЛО СО ПОЛИФЕНОЛИ 100 мл ЛАКТОФЛОР ПАСТИЛИ ЗА СМУКАЊЕ ЗА ИМ..
1.160 ден.
без ДДВ: 1.105 ден.
 BOX 3
  Пакетот содржи :   Крема од вргањ пикант Сув вргањ  Вргањ во маслин..
597 ден.
без ДДВ: 569 ден.
BOX 4
Пакетот   содржи :  Сушен домат Песто Џеновезе Крема од вргањ пикант &..
422 ден.
без ДДВ: 402 ден.
Box 1
 ЗДРАВ  ПАКЕТ  СО ГУРМЕТ ПРОИЗВОДИ ОД ИТАЛИЈАНСКАТА КУЈНА  ПАКЕТ СОДРЖИ : ..
399 ден.
без ДДВ: 380 ден.

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2023. UKION SHOPS