ГУРМЕТ ДЕЛИКАТЕСИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Вргањ премиум  во  маслиново 290гр п
Премиум вргањ во маслиново масло. ..
560 ден.
без ДДВ: 533 ден.
Микс шумски печурки -780гр
Внимателно сортирани 4 вида на шумски печурки во маслиново масло. Одличен и здрав оброк за целото..
400 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Лисичарка Бионатурал 780гр
Лисичарка во вода.Пакување 780гр во лименка Сертифициран производ.производител Екстра Фунги Кочан..
336 ден.
без ДДВ: 320 ден.
Сушен домат во маслиново масло 320гр.
Состав: Сушен домат ,маслиново масло,зачин Потеко :Македонија ..
298 ден.
без ДДВ: 284 ден.

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2023. UKION SHOPS