Сушен домат во маслиново масло 320гр.

Сушен домат во маслиново масло 320гр.

298 ден.
Шифра на производ: 55
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Состав: Сушен домат ,маслиново масло,зачин

Потеко :Македонија

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Сушен домат во маслиново масло 320гр. Состав: Сушен домат ,маслиново масло,зачин Потеко :Македонија .. Category: Product #: 55 Regular price: 298 ден. 298
Available from: Кенди ДОО Скопје

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2023. UKION SHOPS