Selektia Italia- Маслиново масло од црн тартуф100ml

Selektia Italia- Маслиново масло од црн тартуф100ml

551 ден.
Производител: Selektia Italia
Шифра на производ: 6400
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Selektia Italia Selektia Italia- Маслиново масло од црн тартуф100ml .. Category: Product #: 6400 Regular price: 551 ден. 551
Available from: Кенди ДОО Скопје

Адреса

Кенди дооел

Адреса:                                                                          
ул. Боро Тодоровиќ 1 , бр.2, П.Ф. 30                             
1000 Скопје
Македонија

Контакт

  • +389 2 3118 140
  • +389 2 3118 140
  • contact@kendy.com.mk

Facebook

Kendy Makedonija © 2023. UKION SHOPS