Потребна ви е помош?
+389 2 3118140

Органски безглутенски шпагети 250гр

180 ден.
  • Шифра:4412
  • Достапност:На залиха

Органски безглутенски шпагети од ориз и пченка 250гр.

Произведени во Италија.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи